Glass Land Sp. z o.o.

Urządzenia na wynajem w Glass Land Sp. z o.o.

Jeżeli potrzebują Państwo specjalistycznego sprzętu do podnoszenia i transportu szkła, zachęcamy do zapoznania się z ofertą urządzeń udostępnianych przez nas na wynajem. Wynajem urządzeń jest optymalnym rozwiązaniem również dla osób, które chciałyby przetestować nasze maszyny. Wszystkie rodzaje wypożyczanych urządzeń mogą Państwo również nabyć na własność w naszej firmie.

Oferta wynajmu urządzeń do pracy ze szkłem

Wśród urządzeń, które mogą Państwo wziąć w krótkoterminowy wynajem znajdują się m.in.:

  • podnośnik próżniowy Nomad 400 - najlepsze rozwiązanie dla osób, które potrzebują przetransportować szkło po wyboistym terenie, np. po placu budowy.
  • podnośnik próżniowy Golia EVO 4500TS  o maksymalnej wysokości podnoszenia do 4500 mm oraz nośności do 280 kg - przystosowany zarówno do pracy na terenach otwartych, jak i w zamkniętych halach czy magazynach produkcyjnych.
  • chwytaki próżniowe zasilane akumulatorowo. Takie rozwiązanie pozwala na korzystanie z urządzenia bez konieczności posiadania zasilania zewnętrznego, co jest bardzo praktyczne i komfortowe.
  • podnośnik Wienold Lifte SLK-25 - urządzenie przeznaczone do pracy na dużych wysokościach (7.90 metra), o dużej ładowności (do 300 kg). Jest proste w obsłudze, a przy tym niezwykle bezpieczne.

Nomad 400
Urządzenie do transportu szkła Nomad 400 to profesjonalna pomoc przy rozładunku, transporcie i instalacji szkła. Zostało zaprojektowane do transportu szyb o wadze do 400 kg i maksymalnym wymiarze dowolnego z boków do 4500 mm. Jest to unikalne urządzenie do podnoszenie tafli szklanych, transportu i montażu, które jest  obsługiwane przez dwie osoby. Nomad 400 jest prosty w obsłudze, przeznaczony do pracy na budowie lub w hali magazynowo - produkcyjnej.

Szkło można wyładować bezpośrednio ze stojaka samochodu dostawczego, przewieźć i zainstalować szyby w otworach budowlanych. Udźwig podnośnika Nomad 400 wynosi 400 kg przy maksymalnym wymiarze paneli szklanych 4500 mm x 3600 mm.

Czytaj więcej
Podnośnik GOLIA 4500TS
Podnośnik Golia 4500TS spełnia w prosty, bezpieczny i ekonomiczny sposób wymagania w zakresie transportu i podnoszenia w środowisku przemysłowym i rzemieślniczym

Golia 4500TS z łatwością podnosi ciężary do 280 kg dzięki reduktorowi obsługiwanemu ręcznie lub za pomocą wkrętarki. Wyposażony jest w uchwyt i cztery duże koła, gwarantujące łatwe, bezpieczne ładowanie i transport. Możliwość obrócenia aluminiowej kolumny o 180° oraz dodania zespołu przeciwwag umożliwia przesunięcie wystających obciążników i obciążenia tafli szkła.

System ten pozwala złożyć 2 podpory, co zmniejsza szerokość do zaledwie 74 cm ułatwiając w ten sposób przejście przez drzwi i transport na samochodach osobowych i małych ciężarówkach.

Czytaj więcej
WIENOLD SLK 25
Solidny i energiczny Superlift doskonale sprawdzi się podczas pracy z ciężkimi ładunkami, przy wystawach, montażu fasad, okien, ogrzewania, wentylacji i nie tylko. SLK-25 z przeciwwagami jest doskonałym pomocnikiem w podnoszeniu ciężarów nad przeszkodami, przykładaniu bezpośrednio do ścian lub do poziomów wyżej.

W tym celu podpory stabilizujące są umieszczone z tyłu wózka, a akcesoria podnoszące z przodu. Aby uzyskać maksymalne bezpieczne obciążenie robocze równe 450 kg, z tyłu zamocowano pojemnik ­z 8 przeciwwagami, tak, że podnośnik jest bezpieczny i stabilny przy wyciągnięciu ramienia powyżej 6.50 m.

W modelu 25 oddzielne boczne podpory są potrzebne przy roboczej wysokości od 5,00 m.

Czytaj więcej
Chwytak próżniowy RIGHETTI
Zasilanie akumulaturowe pozwala na swobodę użytkowania urządzenia bez potrzeby posiadania zasilania zewnętrznego pod ręką. Dzięki temu podnośniki mogą być używane poza halami produkcyjnymi, na przykład bezpośrednio na budowach przy montażu w miejscu docelowym.

Czytaj więcej

Jeżeli nie masz dostępu w tej chwili do konta pocztowego, możesz wysłać zapytanie / zamówienie za pomocą formularza zamieszczonego poniżej:
Priorytet:
* Imię i Nazwisko / Firma:
** Telefon:
** E-mail:
* Treść:
* Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.glassland.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GLASS LAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Gliwicka 204 40-860 Katowice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem biuro@glassland.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny:


(*) pola obowiązkowe
(**) wypełnij przynajmniej jedno z wymaganych pól