ROBOTY I MANIPULATORY PRÓŻNIOWE

PODNOŚNIKI PRÓŻNIOWE, ROBOTY I MANIPULATORY PRÓŻNIOWE

Podnośniki próżniowe i urządzenia do szkła

W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń przeznaczonych do podnoszenia i transportu szkła. Oferujemy przede wszystkim różne modele solidnych podnośników próżniowych, a także dodatkowe urządzenia takie jak wózki, ssawki oraz innowacyjne roboty, które ułatwiają przenoszenie szkła i powodują, że takie zadania stają się bezpieczne. Gwarantujemy, że wszystkie nasze urządzenia są wysokiej jakości, spełniają wszelkie normy, a także posiadają niezbędne certyfikaty i atesty dotyczące bezpieczeństwa. Dzięki skorzystaniu z tych urządzeń będą Państwo w stanie sprawnie zrealizować przewóz i montaż różnej wielkości szyb i okien.

Szybki i bezpieczny montaż szkła dzięki manipulatorom próżniowym

Manipulatory próżniowe są to samozasysające urządzenia przeznaczone do transportu i podnoszenia szkła. Najczęściej wykorzystuje się je do montażu okien i szyb. Są to urządzenia mobilne, dzięki którym bez większego wysiłku można w bezpieczny sposób przenieść szklaną taflę. Dzięki niewielkim rozmiarom manipulatory próżniowe świetnie nadają się do zastosowania w trudno dostępnych miejscach.

Podnośniki próżniowe niezastąpione w montażu szyb i okien

Podnośniki próżniowe są najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują podnieść i przetransportować szklane tafle o dużej wadze. Dzięki wykorzystaniu próżni urządzenia są bezpieczne, posiadają systemy automatycznego uzupełnienia podciśnienia oraz dźwiękowy system alarmowy. Tego typu podnośniki świetnie sprawdzają się w montażu okien i szyb.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat oferowanych przez nas podnośników do szkła firmy Quattrolifts.


Ręczny chwytak próżniowy GRABO nowość

Ręczny chwytak próżniowy / Podnośnik akumulatorowy

Podnośniki Quattrolifts

WÓZKI / PODNOŚNIKI FEMAK

Chwytaki / Ssawki Righetti

Roboty / Podnośniki / Dźwigi KS Schulten

Ssawki manualne

System Autopompy