WÓZKI / PODNOŚNIKI FEMAK / Podnośniki próżniowe do szkła i okien

Wózki do transportu szkła

W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczne wózki do transportu szkła firmy FEMAK. Są to nowoczesne maszyny, która ułatwiają przewóz, a także precyzyjny montaż dużych szklanych elementów. Świetnie sprawdzają się, przy pracach które wymagają daleko idącej ostrożności. Urządzenia firmy FEMAK są bezpieczne w użyciu i zapewniają komfort pracy ze szkłem.

Bezpieczny transport szkła o dowolnych rozmiarach

Specjalistycznymi wózkami FEMAK można bezpiecznie przewieźć szkło o dowolnych rozmiarach i wadze. Oprócz transportu szkła urządzenia przystosowane są też do podnoszenia ładunku na kilkumetrową wysokość. Wiele oferowanych modeli wózków posiada także dodatkowe wyposażenie np. chwytaki próżniowe do szkła [https://pl/chwytaki-ssawki-righetti/9/].

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka do przewozu szkła?

Szkło jest tworzywem niezwykle kruchym i delikatnym, podatnym na uszkodzenia. Przy jego transporcie i podnoszeniu należy zachować szczególną ostrożność. Warto w związku z tym zaopatrzyć się w solidny i odpowiedni wózek przystosowany do przewozu takiego ładunku. Oferowane przez nas urządzenia posiadają m.in. kółka jezdne z praktycznym mechanizmem hamowania i blokady ruchu. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas transportu. Kupując wózek należy także pamiętać o tym, aby wybrać model dostosowany do ciężaru ładunku, który będzie nim przewożony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Podnośnik Golia Slim 140

Podnośnik Golia 3500TS

Podnośnik Golia EVO 4500TS

Podnośnik Golia Bull

Podnośnik Golia Magnum