Blog

Glass Land Limited

Blog firmy Glass Land Limited

Zastosowanie podnośników przy montażu szkła

Zastosowanie podnośników przy montażu szkła
Szkło nie zawsze montuje się na poziomie  posadzki – zerowym. Czasami trzeba je zainstalować wyżej. Jeżeli wysokość ta jest nieznaczna, to z pomocą przychodzą urządzenia takie jak manipulatory do szkła. Mają one jednak ograniczony zasięg. Dlatego zawsze wtedy, gdy zachodzi potrzeba zamontowania szklanych elementów na dużych wysokościach, wykorzystuje się specjalne urządzenia, którymi są podnośniki do szkła. Służą one między innymi do montażu fasad szklanych wieżowców.
2020-11-10

Jak bezpiecznie transportować szkło na wysokości?

Jak bezpiecznie transportować szkło na wysokości?
Branża transportowa ma wiele specjalizacji. W zależności od specyfiki towarów, ich właściwości fizycznych, wagi czy rozmiarów wykorzystuje ona do załadunku, przewożenia czy transportowania na wysokościach różnego rodzaju maszyn specjalistycznych. Nie inaczej jest z transportem szkła wielkogabarytowego. Nasza firma o szkle wie praktycznie wszystko. Jako firma, która od ponad 30 lat istnieje w branży szklarskiej, chcemy przybliżyć wam nasz główny obecnie profil działalności, którym jest dystrybucja oraz wynajem urządzeń do transportu szkła.
2020-10-30

Jak transportować szkło o dużej wadze i gabarytach?

Jak transportować szkło o dużej wadze i gabarytach?
Transport szkła wielkogabarytowego w postaci np. okien XXL jest trudnym przedsięwzięciem. Wymaga użycia nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale przede wszystkim nie lada wprawy od operatorów maszyn, odpowiadających za załadunek, rozładunek i montaż tafli szkła na wysokościach. Ze szklarstwem związani jesteśmy praktycznie od 30 lat. Początkowo istnieliśmy jako zakład szklarski. Z czasem nasz profil działalności zmienił się w dystrybutora najwyższej klasy podnośników próżniowych i robotów do transportu szkła.
2020-10-15
 więcej »

Jak dokładnie działają podnośniki do szkła?

Jak dokładnie działają podnośniki do szkła?
Transport tafli szkła ze względu na duże rozmiary, wagę i kruchość materiału nie jest prostą sprawą. Prace monterskie, czy transportowe szkła mogą odbywać się sprawnie i całkowicie bezpiecznie dzięki zastosowaniu specjalistycznego sprzętu szklarskiego, jakim są podnośniki do szkła. Dzisiejszy wpis poświęcimy właśnie podnośnikom. Zobaczmy, na czym polega ich unikalność, z jakich elementów konstrukcyjnych się składają, czym różnią się od np. manipulatorów do szkła.
2020-09-30
 więcej »
Na początek Poprzednia strona   [1] 2  Następna strona Na koniec
Masz Pytania ? Skontaktuj się z nami