ZABUDOWY TARASÓW

KONTAKT

Glass Land Sp. z o.o.

ul. Gliwicka 204
40-860 Katowice
 

Dział obsługi klienta:
+48 32 254 93 11
+48 699 908 660


Dział techniczny:

+48 601 48 05 14
 
Adres e-mail:
biuro@glassland.pl

formularz kontaktowy

Jak do nas trafić

Jak do nas trafić

Systemy całoszklane


Systemy całoszklane
Systemy całoszklane
Systemy całoszklane
Systemy całoszklane
 

Współczesne konstrukcje
szklane często zastępują tradycyjne ściany oraz drzwi zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.

Nasza firma oprócz ścian i drzwi szklanych wykonuje również szklane podłogi, dachy, stopnie, bariery czy balustrady, które cieszą się duża popularnością, ze względu na szerokie zastosowanie w budownictwie mieszkalnym jak i budynkach użyteczności publicznej.

Mają postać zarówno ścianek ograniczających korytarze, jak i bocznych osłon schodów bądź pasaży, łączą w sobie rozliczne zalety – m.in. tworzą przegrodę nie do przebycia dla małych dzieci, wykonane z odpowiedniego szkła i zamontowane w określony sposób są w pełni zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa.

Poza kryteriami bezpieczeństwa spełniają również oczekiwania dotyczące przezroczystości budynków i ich zdolności do przepuszczania światła, co jest szczególnie doceniane w pomieszczeniach biurowych ze względu na dostęp do naturalnego światła oraz jasnych i przejrzystych ciągów komunikacyjnych.

Nowoczesne budownictwo kładzie nacisk na odpowiednie rozwiązania architektoniczne zapewniające odpowiednie oświetlenie pomieszczeń z zachowaniem obowiązującego oznakowania biegnących pomiędzy piętrami budynku ciągów komunikacyjnych i dróg ewakuacyjnych, wykonane ze szkła balustrady, listwy przypodłogowe pozwalają na uzyskanie jasnych, pozbawionych ciemnych miejsc ciągów komunikacyjnych i stref przypodłogowych ważnych w procesie ewakuacji.

Konstrukcje bezramowe mogą Państwo spotkać w odwiedzanych bankach, centrach handlowych, supermarketach. Aby nadążyć za wymogami nowoczesności nasza firma od kilku lat z powodzeniem realizuje takie projekty.

Oferujemy Państwu również system ścian składanych - HSW z przesuwem ręcznym lub automatycznym. W konstrukcjach szklanych wykonujemy drzwi przesuwne i wahadłowe, otwierane ręcznie lub automatycznie.